AGIOS IOANNIS

Δευτέρα 10 Νοεμβρίου 2008

ΑΓΙΑΣΜΟΣ ΕΠΕΙΓΟΝΤΩΣ

Αυτό φέτος δεν ξανάγινε, ακόμα μια ήττα στην έδρα μας αυτή την φόρα από τον Μέγα Αλέξανδρο με 0 - 1.

στο χθεσινό ματς μπήκαμε δυνατά με σοβαρότητα να πάρουμε το παιχνίδι και τους 3 βαθμούς που τόσο θέλαμε, σε ένα πρώτο ημίχρονο πατήσαμε την μπάλα κάναμε το παιχνίδι μας, όλες η γραμμές πήγανε καλά, αλλά όπως και χθες χάσαμε πάρα πολλές ευκαιρίες για να σκοραρουμε, ώσπου έφτασε το καταραμένο τελευταίο δεκάλεπτο, και από ένα λάθος του ρέφερι που έπρεπε να μας δώσει φάουλ, αφεινη το ματς να συνεχιστή και στο 84 δεχόμαστε το τέρμα της ήττας..
ενώ εχθές είχαμε και υπερισιακο προπονητή τον ΓΙΩΡΓΟ ΤΑΞΙΔΗ που πήγε καλά στον πάγκο, αφού ο προπονητής της ομάδας μας έχει άλλες υποχρέωσις εκτός πόλης

από την τρίτη και κάτω από της οδηγίες του κόουτς Κώστα Ανθουλακη αρχίζει η προετοιμασία για το τοπικό ντέρμπι με τον Αριστοτέλη.